tel. 501 652 932

Odpowiedzialny za serwis:
Paweł Andersz
Szczecin

TEL:+ 48 502 652 932
EMAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZAWARTOŚĆ
Firma ANDERSZ dokłada wszelkich starań, aby informacje podane w niniejszym serwisie internetowym były aktualne i prawdziwe, nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne nieścisłości w pojawiających się treściach, a Użytkownik korzysta z takich informacji na własne ryzyko.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LINKI/ODSYŁACZE
Nasza oferta może zawierać odsyłacze do innych witryn internetowych, na treść których firma ANDERSZ nie ma żadnego wpływu. Dlatego też firma ANDERSZ nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tychże witryn. Za zawartość zlinkowanych stron odpowiada zawsze właściciel / redaktor danej witryny. Zlinkowane witryny internetowe zostały w momencie wstawienia odsyłacza sprawdzone na możliwe niezgodności z przepisami.

PRAWA AUTORSKIE
Właściciel tejże witryny, firma ANDERSZ korzysta wyłącznie z własnych dzieł (obrazy, teksty, muzyka, filmy), lub dzieł, na które nie jest wymagana licencja. Dzieła stworzone przez firmę ANDERSZ i prezentowane w tej witrynie podlegają ustawie o prawach autorskich.
Dzieła osób trzecich są jako takie specjalnie oznaczone. Powielanie, zmienianie i rozpowszechnianie dzieł będących autorstwem firmy ANDERSZ jest bez zgody autora wzbronione.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
W monencie pozostawienia na stronach realna.com danych osobowych (nazwisko, adres, mail) odwiedzający zgadza się na wykorzystanie w/w danych w celach informacyjnych (np. biuletyn). Firma ANDERSZ zbiera czasami anonimowe informacje dotyczące aktywności Użytkowników na stronie realna.com. Adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji (pozwala to na przykład określić region z którego następuje połączenie). Wszystkie opisane czynności dążą do zapewniania lepszej obsługi Klientów.

Korzystanie z niniejszego serwisu internetowego oznacza, że Użytkownik przeczytał i zrozumiał wspominane na tej stronie warunki oraz że je akceptuje.

Wykorzystywanie informacji kontaktowych zawartych w tekscie polityki prywatności przez osoby trzecie do przesyłania w jakiejkolwiek formie nie zamówionych materiałów reklamowych czy też informacyjnych jest wzbronione. Firma ANDERSZ zastrzega sobie prawo do podjęcia kroków prawnych w przypadku zaistnienia w/w sytuacji, lub też w sytuacji nieporządanego otrzymywania jakichkolwiek informacji (w tym reklamowych) , poprzez n.p. SPAM MAIL.

Podziel się na FacebookuPodziel się na Google PlusPodziel się na Twitterze

Ten serwis używa plików cookies

Pliki cookie pozwalają nam na udostępnianie odpowiednich treści strony i formularzy. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Zrozumiałem